آموزش سئو :

سایبر نیکا با داشتن تیم متخصص در زمینه آموزش سئوسایت شما عزیزان را یاری می کند .

کاربران با انگیزه های گوناگونی در وب حضور دارند و در آن کارهای بسیاری نیـز انجـام مـیدهنـد. از گشـت وگـذارهای اعتیـادآورفیسبوکی ، چرخیدن در میان وبلاگها و ارسال و دریافت نامه – ایمیل گرفته تا دیدن فیلم و عکـس و گـوش دادن بـه موسـیقی و خواندن خبر و انجام تحقیقات علمی و حتی خرید و فروش و بسیاری از کارهای دیگر که شما میتوانید به راحتی به فهرست اشاره شده بیفزایید.
در میان کارهایی که انجام میشود ، سرزدن به گوگل یا دیگر ابزار جستوجو اقدامی است که عمده ی کاربران وب انجام مـیدهنـد. گوگل و سایر ابزار جستوجـو هـم نیـاز کـاربران وب را پاسـخ مـیدهنـد و هـم نقـش غیرقابل انکاری در رونق دادن به کسب وکارهای آنلاین ایفا کنند. هر مدیر سایتی کاملا این نام را میشناسد و به خوبی میدانـد کـه این ابزار میتواند چه تحول بزرگی در کسب وکارها ایجاد کند. موتور جستوجو و به طور مشخص گوگل به عنوان دروازه ی ورود به وب عمل میکند و کاربر بعد از مراجعه به آن تصمیم میگیرد که در گام بعدی به کدام سایت مراجعه نماید.

تیم سایر نیکا با  آموزش سئو و بهیمنه سازی سایت کنار شما عزیزان تازه کار می باشد. برای اطلاعات بیشترو تماس با ما  اینجا  کلیک کنید .

سئو

 چگونه URL های خود را بهبود بخشید :

۱- ساختار پیوند مناسب را انتخاب کنید .

۲- عبارت اصلی متمرکز خود را درج کنید .

۳- فقط از حروف کوچک استفاده کنید .

۴- کلمه کلیدی را اضافه کنید .

MOZ PRO

چه کسانی در جستجوی محصولات یا خدمات شما هستند؟ دانستن اینکه از کدام کلمات کلیدی استفاده می شود و از چه سؤالی پرسیده می شود ، می تواند به شما در ایجاد محتوای با کیفیت بالا کمک کند.
برای اینکه بدانیم چه چیزی کار می کند ، باید روش رتبه بندی کلمات کلیدی را با دقت پیگیری کنید. با  Moz Pro نیز می توانید رقابت خود را پیگیری کنید.

برای دیدن نمونه کارهای ما اینجا کلیک کنید .

Buy now